Seo

Seo  ‘Arama Motoru Optimizasyonu ‘ hizmetimiz ile tanışıp ilk sayfada çıkmaya ne dersiniz? Profesyonel seo hizmetleri ile site içi seo (iç seo), Site dışı seo (dış seo) ve teknik seo alanında uzman İstanbul‘un en iyi seo ajansı olarak web sitesinizi uçuşa geçiriyoruz. Seo fiyatları ve ucuz seo paketleri hakkında daha detaylı bilgi almak bizi arayın…

Arama Motoru Optimizasyonu ( Seo ) Nedir?

Seo yani arama motoru optimizasyonu ( Search Engine Optimization ) web sitenizin arama sonuçlarında üst sırada çıkmasını sağlamak amacı ile arama motorlarına uygun hale getirilmesine denir.

Seosite içi seo ( iç seosite dışı seo ( dış seo ) ve teknik seo olmak üzere 3 farklı ana başlıkta ele alınır. Seo kesinlikle profesyonel seo uzmanları yani seocu olarak bilinen kişiler tarafından yapılmalıdır. Seo nedir? sorusuna cevap arıyorsanız  aşağıda bulunan butona tıklayabilirsiniz. En iyi seo ajansı olarak sizlere hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz.

Profesyonel Seo Hizmetleri

Profesyonel seo hizmetleri ile sizde ilk sayfada yerinizi almak için daha ne bekliyorsunuz? Seo hizmetleri ile web sitenizi uçuşa geçiriyoruz. Seo hakkında bir bilginiz yoksa merak etmeyin sizi bilgilendirmeden hiçbir işlem yapmıyoruz. Paranızı çöpe atmayın ve kaliteli seo hizmetimizle tanışın. Site içi seo ( iç seo ) site dışı seo ( dış seo ) ve teknik seo hakkında bilgi almak için okumaya devam edebilirsiniz.

Site İçi Seo ( İç Seo )

Site içi seo ( iç seo ) bu işin olmazsa olmazlarından biridir. Web siteniz ne kadar kalıteli ise arama motoru sıralamanız o kadar iyi olacaktır. Bir çok faktör seo sıralamanızı etkileyebilir. Web siteniz kesinlikle temiz kodlanmış olmalıdır.

Html kod yapısı bu işin ana damarlarını oluşturmaktadır. H1, h2, h3, h4, h5, h6 gibi başlıklar doğru kullanılmalıdır. Web sitesi mobil uyumlu yani responsive olmalı ve kullanıcı deneyimine uygun kodlanmış olmalıdır. İçeriklerde kullanılan görsel ve yazılar özgün olmalı anahtar kelimeler doğru seo araçları ile analiz ederek kullanılmadır.

Url yapısı ve robot.txt dosyaları arama motorları kriterlerine uygun olarak hazırlanmalıdır. Site açılış hızı ve domain yaşı artık arama motorları için önemli bir etkendir. Site içi seo nedir? daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Site Dışı Seo ( Dış Seo )

Site dışı seo ( dış seoSeo‘nun en önemli adımlardan biridir. Siz ne kadar site içi seo ( iç seo ) yapmış olursanız olun ancak belli bir sıralamaya kadar gelebilirsiniz. Dış seo bu yüzden planlanması gereken önemli etkenlerden biridir.

Dış seo aslında backlink olarak bilinmektedir. Daha çok ziyaretçiye ulaşabilmek için kesinlikle site dışı seo yapılmalıdır. Başka sitelerden alınan yada verilen linklere backlink denir. Site dışı seo sadece backlinkten ibaret değildir. Sosyal medya imlemesi de bunun bir parçasıdır. Aynı zamanda yapılan tüm reklamlar dış seoya girmektedir.

Backlink çalışmaları doğru adımlar ile yapılmalıdır. Aksi halde web siteniz arama motorlarından ceza alabilir ve tüm verdiğiniz emek çöp olmuş olur. Site dışı seo nedir? daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz aşağıdaki butona tıklayıp inceleyebilirsiniz.

Teknik Seo

Teknik seo sitenizin işleyiş sisteminden tutunda kullanmış olduğu sunucuya kadar bilmeniz ve çözmeniz gereken hatalar, yapılandırma sorunları gibi işlerin tamamına denir. Arama motoruna eklemek için gönderdiğiniz haritalardan aldığınız hatalar, https, yenilenen içerik, site hızı ve daha bir çok konuda yapılan çalışmalara denmektedir.

Hataların tespitinde kullanılan araçların doğru kullanılması bu konuda çok önemlidir. Arama motorlarına ayak uydurmak için sürekli güncel olmak ve çalışmaları ona göre dizayn etmek gerekir. Site mimarisinden resimlerin boyutlarının küçültülmesine kadar yapılan işlemler bilinçli yapılmalıdır. Arama motorlarına yardımcı olmak için öncelikle onların nasıl davrandığını anlamak gerekir. Bu kapsamda teknik seo devreye girer. Teknik seo nedir? daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Seo Anahtar Kelime Araştırması

Seo Rakip Analizi

Seo Planlama

Seo Bilgilendirme

Seo Optimizasyon

Seo İçerik Oluşturma

Seo Link İnşaası

Seo Raporlama

Seo Takibi

Seo Süreçleri

Seo süreçleri nelerdir bilmek istiyorsanız öncelikle hedef kitlenin belirlenmesi ile başlar. Hedef kitle belirlendikten sonra hedef kitleye özgü anahtar kelime çalışması yapılır. Belirlenen anahtar kelimeler doğrultusunda rakip analizi ve sektörel analiz incelemesi ile süreç devam eder. Hedeflenen kitleye özgü hazırlanan web sitesi ile belirlenen anahtar kelimeler üzerinde çalışmalar yapılır. Bu çalışmaların tamamlanması ile backlink çalışmaları başlar. Backlink çalışmalarında sektöre uygun backlink alımı yapılır. Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra işin en zor kısmı yani teknik seo süreci başlar. Gelen veriler analiz edilerek hedef kitleye uygun içerikler, görseller hazırlanır ve planlanan strateji ile paylaşımlar devam eder. Süreç yakından izlenerek olumlu ve olumsuz gelişmeler takip edilir ve bunlara uygun çalışmalar tekrar eder.

En İyi Seo Ajansı

İstanbul’un en iyi seo ajansı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Profesyonel seo ekibimizle en iyi arama motoru optimizasyonu yani seo hizmetini biz veriyoruz. Yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile sizi yada şirketinizi doğru çalışmaları yaparak bir adım daha öteye taşıyoruz.

Ucuz seo paketlerimiz ile bütçenizi sarsmadan sizde ilk sayfada çıkmaya ne dersiniz? Reklamlara binlerce tl ödemeye son veriyoruz. Paranızı çöpe atmayın gerçek seo hizmeti ile yarınlara emin adımlarla adım atın. Seo fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Seo Fiyatları

Seo yaptırmaya karar verdiniz ve seo fiyatları hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz? Her bütçeye uygun seo paketlerimiz ile bütçenizi koruyarak seo hizmetimizden faydalanmak için hemen aşağıda bulunan butona tıklayabilirsiniz.

Ucuz Seo Paketleri

En ucuz seo paketleri ile paranız cebinizde kalsın sizde uygun seo fiyatları ile bir adım daha atın. Ucuz seo kampanyalarımızdan faydalanın. Hem siz hemde cebiniz rahat etsin. Seo paketleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Seo Projelerimiz

Son yaptığımız seo projelerimize göz atmak ister misiniz? Seo konusunda müşterilerimiz bize sizce neden güveniyor? İşini en iyi yapan seo ajansı olarak güvenilir seo hizmeti veriyoruz. Sizde seo yaptırmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin.

Kozmetik Sitesi

dermacolturkey.com web sitesi dermacol kelimesinde ilk sırada…

İnşaat Sitesi

betonfiniser.com web sitesi beton finişer kelimesinde ilk sayfada…

Copy Center

88copy.com web sitesi copy center kelimesinde ilk sırada…

%

Arama Trafik Artışı

%

Geri Dönüşüm Oranı

İlk Sayfa Kelime Sayısı

%

Satışlardaki Artışlar

Seo Blog

SEO Fiyatları

SEO Fiyatları

SEO fiyatları nasıl belirlenir? SEO, arama motoru optimizasyonu çalışmaları ile sahip olduğunuz web sitenizin ilgili anahtar kelimelerinde Google...

daha fazla bilgi edinin
Teknik SEO Nedir?

Teknik SEO Nedir?

Teknik SEO nedir? Web sitelerinin sayfa, tema, içerik gibi pek çok öğesini detaylı bir şekilde ele alan çalışmalar bütünüdür. Burada temel amaç dış...

daha fazla bilgi edinin
SEO Ajansları

SEO Ajansları

Seo ajansları, web site sahiplerinin internet üzerinden kaliteli bir hizmet sunabilmesi ve Google arama motorunda en üst sırada yer alması açısından...

daha fazla bilgi edinin