Hakkımızda

Hakkımızda sayfamızda bize ait bilgilere ulaşabilir, web tasarım, grafik tasarım, seo, reklam, yazılım, matbaa ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Bizi sadece bir web tasarım ajansı olarak düşünmenizi istemiyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerden de anlayabileceğiniz gibi tüm hizmetlere tek noktadan erişim sağlayabileceğiniz köklü bir firma olduğumuzdan şüpheniz olmasın.

Profesyonel kadro, bilgi, tecrübe ve deneyimin bir arada olduğu bir ajansta sizler ile bu yola çıktığımızdan beri her gün daha fazla müşteriye ve daha fazla sektöre hizmet etmenin gururu, onuru içindeyiz.

Web tasarım, seo, grafik tasarım, yazılım, reklam, matbaa ve diğer hizmetlerimizi dev bir kadro ile sürdürüyoruz. Anlaşmış olduğumuz özel şirketler ile kaliteli çözümleri en uygun fiyata yani sudan da ucuza sunmak için özenle çalışıyoruz.

İstanbul‘un Zeytinburnu ilçesinde ve Beylikdüzü‘nde olmak üzere 2 şubeye sahip olduğumuzu ve anlaşmış olduğumuz ortaklarımız ile özel çözümler üretebilmek adına binlerce firma ile ekip halinde çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Sizde vermiş olduğumuz hizmetlere göz atarak şimdi bir adım daha atabilirsiniz…

Web Tasarım, Seo, Grafik Tasarım, Yazılım, Reklam, Matbaa ve Daha Fazlası…

Web Tasarım

Web Tasarım bir sanat işidir. Bizler de sanatçı olarak size hayalinizin ötesinde bir web tasarım hizmeti sağlıyoruz.

Seo

Seo her baba yiğidin harcı değildir. Arama motorları web sitenize aşık olacak ve sürekli para vermekten kurtulacaksınız.

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım müzikteki notalar gibidir. Yan yana gelen her nota müthiş bir anlam kazanmış olur ve insanı etkiler.

Yazılım

Yazılım sizin için çalışan en güzel hizmetçidir. Herkes yazılım yazabilir ama kimse yazılımı bizden iyi kodlayamaz.

Reklam

Reklam sadece bir araç değil aynı zamanda sizi hedeflerinize götüren bir amaçtır. Sizi ele güne reklam ediyoruz.

Matbaa

Matbaa her ne kadar yıllar öncesine ait olsada günümüzün en önemli başrol aktörüdür. Hayat aktörünüzle tanışın.

EKİBİMİZ

Murat Toprak

Murat Toprak

Webmaster ve Seo Uzmanı

Almaz Abbasova

Almaz Abbasova

Satış ve Pazarlama Uzmanı

Selman Güneş

Selman Güneş

Webmaster ve Grafik Tasarım Uzmanı

Halit Acar

Halit Acar

Sosyal Medya Uzmanı

Misyonumuz

Üstlenmiş olduğumuz misyonumuzun farkındayız. En iyi web tasarım, grafik tasarım, matbaa, seo, yazılım, reklam ve daha fazla bir çok hizmeti en uygun fiyata sunmak için gece gündüz çalışıyor ve daha kaliteli neler yapabiliriz diye sürekli koşuşturuyoruz.

Tüm kadrolarımızı özenle seçiyor ve doğru adımlar atarak önce kendimizi sonrada sizleri hedeflerinize ulaştırıyoruz. Amacımız kaliteden ödün vermeden her zaman sizi mutlu edebilmektir.

Vizyonumuz

Yenilikçi çözümler üretebilmek adına dar bir görüşle çalışmak yerine herkesin söz hakkının olduğu bir işleyiş ile edinmiş olduğumuz vizyonumuz doğrultusunda ilerliyoruz. Yenilikçi anlayışımız ile web tasarım, matbaa, grafik tasarım, yazılım, seo, reklam ve daha fazlasını en ucuz ve en uygun fiyata sunmak için çalışıyoruz.

Var olan şirketinizi zirveye yani yanımıza taşımak için vizyonlarımız doğrultusunda hareket ediyor ve ilerliyoruz.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Garanti Bankası
Hesap Sahibi: Murat Toprak
İban: TR70 0006 2000 1730 0006 6181 67
Finans Bank ( Enpara )
Hesap Sahibi: Murat Toprak
İban: TR82 0011 1000 0000 0075 8680 67