Web tasarım fiyatları nasıl belirlenir? Nasıl olmalıdır? Kişisel ya da bir kuruma ait web sitesi oluşturmak için içerisinde bulunan site boyutu, işlevselliği, alan adı uzantısı, kullanılan hosting gibi fiyatı etkileyecek şeyler ile size maliyeti 1000 ile 5000 TL arasında değişkenlik gösterebilir. Hazırladığımız makaleyi okuyarak merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Bir web sitesinde sahip olmanız gereken en önemli detay sahip olduğunuz kurumsal kimliğinizi yansıtıyor olması. Sahip olduğunuz kimliği en şekilde yansıtmak için sitenizde kullanacağınız detaylara göre maliyetinde değişikler olur.

Web Tasarımının Önemli Noktaları

İnternet kullanımın artması, teknolojinin gelişmesi ile öğrenmek istediğimiz her şeyi kolay bir şekilde internet sayesinde öğrenebiliyoruz. Sahip olacağınız web adresi ya da kurumsal adres ile istediğiniz kitleye kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kurmuş olduğunuz web adresinin de sahip olduğu tasarımın iyi olması size ziyaret edenler için önemlidir. Sahip olduğunuz site ile kurumsal kimliğinizi yansıtabilir kişi üzerinde iyi izlenimler bırakabilirsiniz. Web sitesi ile büyüyebilirsiniz.

Sahip olacağınız web sitesi ile yapmakta olduğunuz işi kendinizi ulaşmak istediğiniz her kişiye rahatlıkla ulaştırabilirsiniz. Web sitenizin tasarımının uzman kişiler ile yapılmasıyla birlikte sahip olduğunuz kitleyi arttırabilirsiniz. Web sitenizde kullanacağız SEO çalışması, kurumsal kimliğinizi yansıtacak tasarım ile iyi yerlere gelebilirsiniz.

En Ucuz Web Sitesi Fiyatları

Elinizde imkana göre oluşturabileceğiniz en düşük maliyetli web siteleri 700 TL ile 1500 TL değişmektedir. Almaz Ajans ile en düşük maliyete sahip web sitesi tasarımından bile en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz.

WordPress Web Site Fiyatları

WordPress bir web sitesi ile içerisinde sunmuş olduğu sosyal medya reklamlarından, SEO hizmeti, tasarımı ile sitenizi en iyi yerlere üst sıralara taşımanıza yardımcı olacaktır. İçerik farklılığına göre fiyatında farklılık olabilir.

Freelance Web Tasarım Fiyatları

Freelance Web tasarımı genellikle serbest çalışanlar tarafından tercih edilmektedir. Freelance web tasarımı yapanlar istediğiniz siteyi oluşturma, tasarlama ve içeriğini genellikle saat başına bir ücret karşılığı yaparlar.

Web Tasarım Fiyatı

Web Tasarım Fiyatı

Web tasarım Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Web sitesi tasarlamadan önce ücret aralığı hangi hizmete göre belirleniyor. Verilen hizmetler;

1 – Boyut

Web sitesinin boyutu tasarım fiyatlarında farklılık oluşmasını sağlayan etkenlerden biridir. Tercih edeceğiniz boyuta göre fiyat farklılığı oluşmaktadır.

2 – Tasarım

Bir diğer etken sitelerimizde kullanmak istediğimiz stil. Farklı sektörlere göre sitelerde farklılık oluşmaktadır. Bir e-ticaret sitesi ile başka bir sitenin web içeriği aynı olmaz. O yüzden web sitelerinde tercih edeceğimiz Stile göre web tasarım maliyeti belirlenmektedir.

3 – SEO Çalışmaları

Sahip olduğunuz web sitesinin anahtar kelimeler sayesinde SEO çalışmasıyla birlikte tüm arama motorlarında üst sıralarda yer alması sağlanır. Bu hizmet ile siteniz ön planda olur ve daha çok tercih edilir.

4 – Mobil Uyumlu Tasarım

Akıllı telefonların artması ve artık internet kullanımının akıllı telefonlar ile sağlanmasından dolayı sahip olacağınız web sitesinin mobil uyumlu tasarıma sahip olması önemlidir. Mobil uyumlu site ile herkese kolay rahat bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.